poniedziałek, 12 września 2011

Jak usunąć gumę do żucia z odzieży?Przeglądając internet można się natknąć na wiele domowych porad dotyczących usuwania plam po gumie do żucia z odzieży i tekstyliów. Nie wszystkie jednak są godne polecenia i wiele z nich może narazić naszą odzież na zniszczenie oraz nieodwracalne zmiany.

Tradycyjnie polecamy profesjonalne i sprawdzone środki francuskiej marki AVEL, a konkretnie wysokiej jakości, skuteczny Odplamiacz do skór i tekstyliów AVEL HUSSARD 200ml.


Ten wyjątkowy produkt usuwa plamy z gum do żucia zarówno z tkanin, jak i skór. Usuwa plamy świeże i stare, twarde, zaschnięte, nie uszkadzając przy tym materiału.

Ponadto odplamiacz radzi sobie doskonale z plamami na tkaninach i skórach po oleju, tłuszczu, smoły, łoju, farbach, woskach, żywicach , klejach  ...

Produkt może być używany do tkanin z jedwabiu, wełny, bawełny, poliestru ... z wyjątkiem popeliny i tkanin nieprzemakalnych.

Skuteczny jest w usuwaniu plam ze skór gładkich, licowych, zamszowych, nubukowych ... za wyjątkiem skór lakierowanych.

Odplamiacz do skór i tekstyliów AVEL HUSSARD 200ml  to produkt skuteczny i łatwy w użyciu.

Z uwagi na różnorodność wyrobów włókienniczych i skórzanych, przed właściwym odplamianiem, należy w niewidocznym miejscu, za pomocą szmatki, przeprowadzić próbę w celu stwierdzenia czy odplamiacz nie odbarwia skóry czy tkaniny.

Sposób użycia:
Przed użyciem dokładnie wymieszać, wstrząsając. Za pomocą czystej, suchej bawełnianej szmatki rozprowadzić po plamie, zaczynając od krawędzi plamy, kierując się do środka plamy. W razie potrzeby czynność powtórzyć używając do tego celu nowej szmatki. Osuszyć za pomocą suchej, bawełnianej szmatki.

źródło: Don Mendo
http://donmendo-es.blogspot.com


©2011 by Aibo Krkic


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz