piątek, 16 sierpnia 2013

Targi Mody POZNAŃ 2013 - Saphir, Tarrago, Yanko (multirenowacja.pl / patine.pl)
W  dniach  2-5.09.2013  będziemy  obecni z naszą ofertą na Międzynarodowych Targach Poznańskich  w  Salonie Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych. Wydarzenie to odbywa się w ramach Targów Mody Poznań Fashion Fair.


W Salonie Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy:
  •     obuwia
  •     galanterii skórzanej
  •     odzieży skórzanej
  •     skór
  •     dodatków obuwniczych i kaletniczych
  •     maszyn

Targi Mody Poznań są wydarzeniem stricte branżowym. Dla osób profesjonalnie związanych z branżami: odzieżową, skórzaną i tekstylną wstęp na Targi Mody Poznań jest bezpłatny po rejestracji. Pozostałe osoby są uprawnione do wejścia na teren targów po zakupie biletu w cenie 50 PLN

Znajdziecie  nas  Państwo  w  Pawilonie  5A  / Stoisko 53 pod szyldem MULTIRENOWACJA.PL / PATINE.PLZapraszamy    serdecznie  do  zapoznania  się  z naszą ofertą handlową  i   wypróbowania   prezentowanych   produktów.

Targi Mody Poznań to odbywające się dwa razy do roku największe w Polsce wydarzenie dla branży mody o charakterze biznesowym. Serdecznie zapraszamy do udziału w ich kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach 3-5 września 2013 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
W skład wydarzenia wchodzić będą trzy ekspozycje:
btn_nextseason.pngbtn_fastfashion.pngbtn_bts.png

BTS Salon Obuwia i Galanterii Skórzanej


BTS Salon Obuwia i Galanterii Skórzanej
BTS to odbywający się dwa razy w roku w ramach Targów Mody Poznań Salon Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych. Swoją ofertę prezentują tu producenci i dystrybutorzy obuwia, galanterii i odzieży skórzanej, skór, dodatków obuwniczych i kaletniczych oraz maszyn.

Dla producentów i dystrybutorów udział w Targach Mody Poznań jest okazją do bezpośrednich rozmów z handlowcami, właścicielami sklepów oraz ich kadrą zarządzającą. Międzynarodowa formuła targów łączy rynki i sprawia, że tego typu spotkania biznesowe są jeszcze skuteczniejsze. Ekspozycji tradycyjnie towarzyszą handlowe pokazy mody, a program wydarzeń uświetniają seminaria i wykłady specjalistów z różnych dziedzin ważnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu w sektorze mody.
Więcej informacji:
http://www.targimodypoznan.pl/pl/
http://www.targimodypoznan.pl/pl/bts/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz